Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Dinçer evden eve nakliyat bünyesinde verilen hizmetlerimiz.

Depolama

Firmamız bünyesinde bulunan modern ve geniş depolarımız günlük veya aylık olarak dilediğiniz süre kiralayabilirisiniz. Eşya depolama da istanbulun en iyi depolarına sahip olan Dinçer Nakliyat Evinizden alıp depoaya ve yeni yerine taşımada her alanda yanınızdadır.

depolama

Araç ve Personel Kiramala

Eşya taşımak için özel iç tasarımlara sahip, tüm taşıma yetki belgelerine sahip, full malzemeli çelik kasalı araç filomuzdan veya konusunda uzman marangoz ve tesisat ustalarınında bulunduğu eğitimli ekibimizden saatlik veya günlük olarak ihtiyacınıza göre kiralayarak faydalana bilirisiniz.

arac-kiralama

Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat

Türkiyenin tüm illerinde ve semtlerine eşyalarınızı zamanında ve hasarsız olarak taşımaktayız. Bizimle çalışmak ayrıcalıktır. Parça veya tam eşyalarınızı en ücra yerlere sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Parça eşya taşıma işlerinizde tüm bölgelere haftalık düzenli seferlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat

Taşıma esnasında oluşabilecek her türlü hasar kaza veya doğal afet için eşyalarınız güvende. Yol sigortalarımız .50.000 TL ye kadar tüm hasarınızı karşılamaktadır.

sigorta

Ambalajlama Hizmetlerimiz vardır.

arac4 arac5 arac6 arac7 arac8 arac9 arac10 arac11